ASPEL ASPEL
ENGLISH Aspel web English Pages TÜRKÇE Aspel web Türkçe Sayfalar
BİZ KİMİZ

Kimiz :

Her bireyi, kendi alanında uzun yılların verdiği tecrübeleri ve bilgi birikimini kullanmayı amaç edinmiş ekibiyle, genç bir firma olan ASPEL öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Beraberinde, müşterileri, tedarikçileri ile birlikte büyümek, daha ötesinde ise, %100 yerli sermayesi ve %100 yerli üretimi ile bir Türk markası olarak yurtdışında da tercih edilmek başlıca hedefler arasında yer almaktadır.

Tüm ürünlerinin AR-GE çalışmalarını kendi bünyesinde kendi öz sermayesi ile yapmakta ve mekanik dizayn da dahil olmak üzere bünyesindeki kadrosu ile ürünlerine hayat vermektedir. Müşteri ve uygulayıcı/kullanıcı talepleri en önemli yön verici rolünü üstlenir.

Firma prensibimiz, maliyet kaygısından bağımsız olarak kalite ve emniyeti ön planda tutan, doğaya saygılı ürünler üretmek ve pazarlamaktır. Kaliteli ürün üretmek ve pazarlamaktan öte, 'çözümsüz sorun bırakmama' anlayışı çerçevesinde hareket edecek satış sonrası hizmetler ile her an müşterinin yanında olduğunu hissettirerek müşteri memnuniyeti oluşturmak bir diğer prensibimizdir.

ASPEL ailesi olarak faaliyet alanlarımız içinde yer alacak her talep için iddealı, kararlı, doğaya ve zamana saygılı çözümler üreterek tüm enerjimiz ile çalışmalarımıza devam edecek ve presiplerimizden ödün vermeksizin etkinliklerimizi sürdüreceğimize olan inancımız tamdır.

Dokümanlar

ASPEL İletisim

satis@aspel.com.tr